-
Búcsú és lezárás: a ballagtatás tanári szemszögből – A Tanári podcast
Mindannyian ballagtunk valamilyen intézményből (manapság már bölcsiben is van ilyen esemény), és változó, hogy kinek milyen élmény volt: szomorú, megható, örömteli megkönnyebbülés… Ritkán esik viszont arról szó, hogy milyen egy tanárnak, osztályfőnöknek átélni az utolsó tanévet és a ballagás búcsúját. Barna Ákossal általános iskolai és középiskolai tapasztalatainkat vetjük össze, illetve arról is beszélgetünk, hogy milyen az „újrakezdés” egy új osztállyal rögtön a ballagás után.